Prachtig gelegen appartement met 2 slpk, zonneterras(sen) en garage, Diksmuide.
€ 840 /maand
Aan de oevers van de Handzamevaart, op wandelafstand van het centrum, bevindt zich dit lichtrijke appartement met een bewoonbare oppervlakte van 94 m², op de 4e verdieping van de mooie Residentie Yzerdycke.
Het appartement heeft volgende indeling:
inkomhal met apart toilet, lichtrijke leefruimte met ingerichte open keuken en berging, vanuit de leefruimte is er directe doorgang naar het terras op de voorzijde en de zijkant en geniet je van het prachtige uitzicht over de Ijzervallei!
Via de nachthal bereiken je de badkamer (douche, lavabomeubel), de 2 slaapkamers en het grote dakterras.
In de de kelderverdieping bevindt zich de private garage, gemakkelijk bereikbaar vanuit de Kasteelstraat.
Er is een gemeenschappelijke fietsenberging en fietsrek voorzien.
Maandelijkse gemeenschappelijke lasten: 60 euro/maand.
Lichtrijk en energiezuinig wonen in een architecturaal pareltje!
Algemeen
| Adres: | Kasteelstraat 23/0041 Diksmuide |
| Prijs: | € 840/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Aan vaarwater, Aan rustige weg |
| Bewoonbare opp.: | 94 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2004 |
| Op verdieping: | 4 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 60/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Balkon: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Parkeerkelder, Toegang tot lift |
Comfort
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 202409280003384212-RES-1 |
| EPC Index: | 133,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 28/09/2034 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |