OPTIE - Instapklaar energiezuinig appartement hartje Eernegem, met zonnig terras, topligging.
Verhuurd
DIT APPARTEMENT IS IN OPTIE EN KAN NIET MEER BEZOCHT WORDEN
Op de 1e verdieping van de stijlvolle Residentie Capri, hartje Eernegem, bevindt zich dit instapklare 1-slaapkamer appartement. Het appartement met gezellig terras biedt uitzicht op de Markt en de kerk van Eernegem met vlakbij winkels, parking en openbaar vervoer.
Indeling: lichtrijke leefruimte met ingerichte open keuken, de leefruimte geeft toegang tot het terras, nachthal met toegang tot de berging, badkamer met douche en toilet, 1 slaapkamer.
Het gebouw beschikt over een lift en een gemeenschappelijke fietsenberging. Het appartement heeft centrale verwarming aardgas en is met EPC A energiezuinig.
Algemeen
| Adres: | Westkerkestraat 24/1.2 Ichtegem |
| Residentie: | Capri |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In centrum, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 52 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 (13.20 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 3 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Garage Types: | Parkeerkelder |
| Parking: | Ja |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Lift: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20250823-0003666205-RES-1 |
| EPC Index: | 79,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 23/08/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC E-peil: | 79,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |