Appartement, 3 slpk en terras, Torhout
Verhuurd
Recent appartement (92 m²) met 3 slaapkamers en groot terras, instapklaar, in de mooie en centraal gelegen Residentie Maurann.
Het appartement heeft volgende indeling: ruime inkomhal, mooie leefruimte met open ingerichte keuken (31 m²), keuken met inbouwtoestellen zoals vaatwas, oven, microgolf, koelkast/diepvries, kookplaat, directe toegang naar het bijzonder groot terras (14 m² - ruimte op terras voor eettafel en stoelen), apart toilet, berging (met ruimte voor wasmachine en droogkast), 3 slaapkamers, badkamer met inloopdouche.
Het appartement is uitgerust met kwalitatieve inbouwkasten, vouwgordijnen in de leefruimte/terras, in de slaapkamers verduisterende raambekleding en in alle ruimten lichtarmaturen. Dit modern en stijlvol afgewerkt appartement biedt u alle modern comfort. Het hele appartement heeft tegelvloer. Centrale verwarming aardgas. Er is een lift en fietsenberging in het gebouw.
Maandelijkse gemeenschappelijke kosten: 50 euro/maand (forfait)
Algemeen
| Adres: | Langepijpestraat 1/V009 Torhout |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | In centrum, Stad |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2018 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Totale kosten: | € 50/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Balkon: | Ja |
| Terras: | Ja |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Index: | 63,38 kWh/(m² jaar) |
| EPC E-peil: | 42,00 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |