Appartement, 2 slpk, Torhout
Verhuurd
Ruim appartement met een bewoonbare oppervlakte van +/- 100 m², op de eerste verdieping van een kleinschalig gebouw.
Het appartement is instapklaar en bestaat uit: inkomhal, apart toilet, grote en lichtrijke living, afzonderlijke keuken (met plaats voor eettafel), badkamer met lavabo en ligbad, 2 ruime slaapkamers, kleine berging.
Centrale verwarming op aardgas, geen algemene kosten! De leefruimte is voorzien van raambekleding (gordijnen en overgordijnen).
Geen lift aanwezig.
Algemeen
| Adres: | Rijselstraat 17/3 Torhout |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 99 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 1 m² |
| Keuken: | 1 m², Gesloten keuken |
| Berging: | Ja |
Comfort
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20141126-0001709487-00000001-4 |
| EPC Index: | 209,00 kWh/(m² jaar) |
| EPC Geldig tot: | 26/11/2024 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |