Appartement met 2 slpk en terras, centrum Torhout
€ 725 /maand
Op de 1e verdieping van de stijlvolle Residentie Tor-Azur bevindt zich dit goed onderhouden en ruime 2-slaapkamer appartement. De ligging is ideaal, vlakbij het centrum met alle praktisch gemak en ontspanningsmogelijkheden.
Het appartement heeft volgende indeling:
inkomhal met gastentoilet, gezellige en lichtrijke leefruimte met uitgeruste open keuken (spoelbak, kookplaat, oven, koelkast, dampkap, vaatwas), praktische bergplaats/wasplaats, 2 slaapkamers, ingerichte badkamer met douche en lavabomeubel, ten slotte is er het zonnig terrasje en ook nog een praktische private kelderberging die u extra bergruimte biedt.
De lichtrijke leefruimte met ramen rondom is hier een uitzonderlijke troef die het aangename woongevoel onderstreept en mooie lichtinval toelaat. De bewoonbare oppervlakte is ruim bemeten met 84 m².
Technisch: centrale verwarming aardgas, kunststof schrijnwerk met hoogrendementsbeglazing,
In het gebouw is een gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig, alsook een lift.
Algemeen
| Adres: | Langepijpestraat 30/V3 Torhout |
| Prijs: | € 725/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Bewoonbare opp.: | 84 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2003 |
| Op verdieping: | 1 |
| Totale kosten: | € 50/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Balkon: | Ja |
| Terras: | Ja |
Comfort
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Lift: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20260502-0003857902-RES-1 |
| EPC Index: | 123,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 2/05/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |