Lichtrijk 2-slp appartement met zonnig terras én garage, Torhout
Torhout
Gitsstraat
4 V003
€ 800 /maand
BEZOEKMOMENT VOLZET.
In de stijlvolle Residentie Gitspark bevindt zich op de 1e verdieping dit aangename en lichtrijke appartement.
Indeling: inkomhal/nachthal, apart toilet, lichtrijke leefruimte met uitgeruste open keuken (wand en eiland, kookplaat, oven, koelkast, vaatwasser), er zijn 2 slaapkamers, een praktische berging/wasplaats en tenslotte de badkamer met inloopdouche en dubbel lavabomeubel.
Bij het appartement hoort een garage (in de kelderverdieping van het gebouw), direct toegankelijk vanuit de leefruimte en slaapkamers is een zonnig en ruim terras voorzien.
Het gebouw beschikt over een lift en gemeenschappelijke fietsenberging.
Huurprijs is inclusief de maandelijkse gemeenschappelijke kosten en de garage.
Algemeen
| Adres: | Gitsstraat 4/V003 Torhout |
| Referentie: | V003 - G28 (1verd. achter) |
| Prijs: | € 800/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Ligging: | Aan rustige weg |
| Bewoonbare opp.: | 86 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (9.97 m², 7.34 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 30 m² |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 20 m² |
| Wasplaats: | 4 m² |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage Types: | Garagebox, Parkeerkelder |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja - Proximus aansluiting |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja - Comelit |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 310033-G-OMV_2019084045/EP17587/SV/A001/D02/SD008 |
| EPC Index: | 45,41 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 1/07/2030 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Torhout
Gitsstraat
4 V003
€ 800 /maand
Vertel een vriend
Torhout
Gitsstraat
4 V003
€ 800 /maand
Plan uw bezoek
Torhout
Gitsstraat
4 V003