Lichtrijk en gunstig gelegen appartement met 2 slpk, terras en garage, Torhout
Torhout
Oostendestraat
158 3
€ 750 /maand
Instapklaar en ruim appartement, gunstig gelegen in de stijlvolle Residentie Olympus.
Het appartement heeft volgende indeling: inkomhal met gastentoilet, lichtrijke leefruimte met open keuken en doorgang naar het gezellige terras, verder vinden we een praktische berging/wasplaats, 2 slaapkamers, de badkamer (ligbad, lavabo) en achterliggend een garage, vlot bereikbaar.
Maandelijkse gemeenschappelijke kosten: 50 euro, forfaitair.
Garage inbegrepen in de huurprijs.
Algemeen
| Adres: | Oostendestraat 158/3 Torhout |
| Prijs: | € 750/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In centrum, Stad |
| Bewoonbare opp.: | 85 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2005 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Totale kosten: | € 50/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Garage Types: | Vrijstaand steen, Gelijkvloers |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas, Combiketel |
| Lift: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20211105-0002489083-RES-1 |
| EPC Index: | 129,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 5/11/2031 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Torhout
Oostendestraat
158 3
€ 750 /maand
Vertel een vriend
Torhout
Oostendestraat
158 3
€ 750 /maand
Plan uw bezoek
Torhout
Oostendestraat
158 3