Gezellig 1-slpk appartement met autostaanplaats (en tuin), Torhout
nieuw
Torhout
Makeveldstraat
45 0101
€ 650 /maand
Op fietsafstand van centrum Torhout bevindt zich dit 1-slaapkamer duplex appartement.
Indeling: leefruimte met open keuken, ruime badkamer met toilet, lavabomeubel en inloopdouche, hier is ook plaats voorzien voor wasmachine en droogkast, op de verdieping bevindt zich de slaapkamer.
Bij het appartement hoort een tuin waarvan de huurder gebruiksrecht heeft. Er is ook een autostaanplaats voorzien.
De maandelijkse gemeenschappelijke kosten bedragen 30 euro/maand.
Algemeen
| Adres: | Makeveldstraat 45/0101 Torhout |
| Prijs: | € 650/maand |
| Type: | Dak appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 15/07/2026 |
| Ligging: | Landelijk, Aan rustige weg |
| Bewoonbare opp.: | 89 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 30/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20210504-0002410836-RES-1 |
| EPC Index: | 209,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 4/05/2031 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Torhout
Makeveldstraat
45 0101
€ 650 /maand
Vertel een vriend
Torhout
Makeveldstraat
45 0101
€ 650 /maand
Plan uw bezoek
Torhout
Makeveldstraat
45 0101