Loods/opslagruimte (250 m²), Torhout
nieuw
Torhout
Rijselstraat
96
€ 875 /maand
Opslagruimte/atelier, gunstig gelegen in de Rijselstraat, met vlotte bereikbaarheid van uitvalswegen en op wandelafstand van het centrum. Het pand heeft een elektrische sectionaalpoort (+/- 4 m) en heeft volgende indeling: loods/opslagruimte/atelier (+/- 250 m²) met verdieping (vaste trap), een ingericht bureel en sanitair.
Technisch: verlichting, betonvloer, warmeluchtblazers, 380V. Afmeting loods: +/- 25 m op 10 m.
De loods beschikt ook over een verdieping (er is nog mogelijkheid tot uitbreiden van deze verdieping). Er is parking beschikbaar voor de loods.
Onroerende voorheffing ten laste van huurder, 13e maand.
Niet voor carwash of garage-activiteiten.
Algemeen
| Adres: | Rijselstraat 96 Torhout |
| Prijs: | € 875/maand |
| Type: | Hangar (Loods) |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Algemene staat: | Normaal |
| Verhuurbare vloeroppervlakte: | 250 m² |
Indeling
| Showroom: | Ja |
Bedrijfshal: | |
| Inrijhoogte: | 4 m |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja |
| (Stads)centrum: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
Wettelijke gegevens
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Torhout
Rijselstraat
96
€ 875 /maand
Vertel een vriend
Torhout
Rijselstraat
96
€ 875 /maand
Plan uw bezoek
Torhout
Rijselstraat
96