Energiezuinige instapklare gezinswoning met mooie tuin en dubbele garage, Torhout
€ 1 100 /maand
BEZOEKMOMENT VOLZET.
Deze prachtige en perfect afgewerkte tussenwoning bevindt zich op wandelafstand van het centrum van Torhout en vlakbij Parochie Don Bosco. De woning is in goed onderhouden staat en biedt u alles wat een mooie gezinswoning kan bieden: ruime bewoonbare oppervlakte (157 m²), lichtrijke woonruimtes, 3 à 4 slaapkamers, veel extra bergruimte met oa een grote dubbele garage, een topper!
Indeling:
GELIJKVLOERS - inkomhal met gastentoilet, lichtrijke leefruimte met uitgeruste open keuken, onmiddellijk uitgevend op het mooie terras en tuin, praktische berging/wasruimte
VERDIEPING - nachthal, 3 slaapkamers (2 slaapkamers en 1 dressing en/of kinderkamer), badkamer met lavabomeubel, douche en toilet
2e VERDIEPING - een ruime slaapkamer met gezellige loungehoek, perfect als master of tienerkamer
De BUITENOMGEVING omvat de private oprit, een gezellige tuin met (zonne) terras, een dubbele garage perfect voor uw wagen, fietsen en extra opslagruimte. Deze is gemakkelijk bereikbaar van de achterkant.
Aarzel niet en stuur ons uw bezoek-aanvraag door.
De woning is vrij per 1 juli.
Algemeen
| Adres: | Molenstraat 25 Torhout |
| Prijs: | € 1.100/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Ligging: | Buiten bebouwde kom |
| Bewoonbare opp.: | 157 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1991 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (0 m², 0 m², 0 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Keuken: | Neen, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 2 |
| Parking: | 1 |
Comfort
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 16 m² - 3000 Wp |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20260428-0003856957-RES-1 |
| EPC Index: | 128,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 28/04/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |