Gezellige rustig gelegen woning met 3 slpk, garage en tuin, Torhout
nieuw
Torhout
Kruiskensstraat
10
€ 850 /maand
Landelijk gelegen woning met ruime aangelegde tuin en terras.
INDELING:
Het GELIJKVLOERS omvat: de inkomhal, een lichtrijke leefruimte met eetplaats en zitplaats (apart), ingerichte keuken, vernieuwde badkamer met inloopdouche, lavabo en apart toilet, kelder en voutekamer.
De BOVENVERDIEPING herbergt 2 ruime slaapkamers en een apart toilet.
Via de buitenomgeving bereik je de ruime berging en de wasplaats.
De BUITENOMGEVING omvat een voortuin, private oprit, terras en gazon. Er is een bijgebouw met berging en garage.
Technisch: centrale verwarming aardgas, dakramen met verduistering in de slaapkamers boven, gerenoveerde badkamer.
De woning is vrij vanaf 1 september.
Algemeen
| Adres: | Kruiskensstraat 10 Torhout |
| Prijs: | € 850/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/09/2026 |
| Ligging: | Landelijk, Aan rustige weg |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2015 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20220825-0002661313-RES-1 |
| EPC Index: | 354,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| EPC Geldig tot: | 25/08/2032 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Torhout
Kruiskensstraat
10
€ 850 /maand
Vertel een vriend
Torhout
Kruiskensstraat
10
€ 850 /maand
Plan uw bezoek
Torhout
Kruiskensstraat
10