Ruime gezinswoning met 4 slpk, garage en tuin/terras, Ichtegem
€ 215 000
Deze te renoveren gezinswoning geniet van een ruime bewoonbare oppervlakte van 240 m² en is gunstig gelegen op fietsafstand van het centrum van Ichtegem en met vlotte bereikbaarheid van de uitvalswegen.
De woning heeft volgende indeling:
GELIJKVLOERS: leefruimte bestaande uit zitplaats en eetplaats, keuken, droge kelder, inpandige garage met elektrische sectionaalpoort (en directe doorgang naar de achteromgeving).
VERDIEPING: 5 slaapkamers, badkamer met ligbad, lavabomeubel en toilet.
ZOLDER: geïsoleerde zolderverdieping bereikbaar via een vaste trap, met dakraam (Velux, nieuw).
De BUITENOMGEVING omvat een ruim terras en koer, er is een bijgebouw dat dienst kan doen als polyvalente ruimte.
Technisch: verwarming gaskachels (aardgas), houten schrijnwerk, de woning is in te renoveren/op te frissen staat (EPC E, te renoveren naar D).
Op zoek naar een woning met potentieel en veel woonruimte? Bel ons voor een bezoek en wij leiden u graag rond.
Algemeen
| Adres: | Engelstraat 253 Ichtegem |
| Vraagprijs: | € 215.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 271 m² |
| Perceeldiepte: | 31,5 m |
| Bewoonbare opp.: | 240 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1946 |
| Gevelbreedte: | 8,6 m |
| Algemene staat: | Op te frissen |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht zonder toestellen |
| Zolder: | Ja |
| Praktijkruimte: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage Types: | Inpandig, Elektrische poort |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels, Aardgas |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler - 80 liter |
| Isolatie: | Dakisolatie - geïsoleerde zolder met nieuw dakraam (Velux) |
| Rolluiken: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 458 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 271 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 2026428-0003855899-RES-1 |
| EPC Index: | 465,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | E |
| EPC Geldig tot: | 28/04/2036 |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |