Landelijke hoeve-woning op ruim perceel, met weide en stallingen.
€ 375 000
Pittoreske hoevewoning met bijgebouwen op een landelijke topligging
Deze charmante hoevewoning geniet van een prachtige, landelijke ligging, omgeven door uitgestrekte akkers en met een zalig open verzicht rondom. Toch bevindt u zich op fietsafstand van het centrum van Torhout en geniet u van een vlotte verbinding naar de belangrijkste uitvalswegen.
De eigendom is gelegen op een ruim perceel van 3.029 m², met daarachter nog een perceel bouwland van 2.013 m². De aanwezige bijgebouwen en stallingen bieden tal van mogelijkheden en maken deze eigendom bijzonder interessant voor wie droomt van ruimte, rust en een landelijke levensstijl.
De woning en bijgebouwen zijn ideaal voor wie op zoek is naar een renovatieproject of naar de mogelijkheid om te herbouwen tot een echte landelijke woondroom. De authentieke accenten vormen een mooie extra.
Dankzij de royale buitenruimte is dit pand bovendien uitermate geschikt voor paardenliefhebbers, tuinliefhebbers of wie simpelweg houdt van groen, vrijheid en privacy.
De vermelde verkoopprijs is een startprijs. Elk bod vanaf deze prijs wordt voorgelegd aan de eigenaar, die vrij beslist om het bod al dan niet te aanvaarden.
Een EPC-simulatie is beschikbaar. Mits plaatsing van zonnepanelen kan reeds label D behaald worden.
Meer weten of een bezoek? Contacteer ons en wij leiden u graag rond!
Algemeen
| Adres: | Bakvoordestraat 22 Torhout |
| Vraagprijs: | € 375.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Vrij uitzicht, Landelijk, Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 5.042 m² |
| Bewoonbare opp.: | 160 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Beglazing: | Enkel, Gedeeltelijk dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Gaskachels, Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 489 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 5.042 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260512-0003866167-RES-1 |
| EPC Index: | 411,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | E |
| EPC Geldig tot: | 12/05/2036 |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |