Vrijstaande woning op mooi hoekperceel (950 m²), Aartrijke.
€ 315 000
Deze te renoveren open bebouwing is gelegen op een ruim hoekperceel van 950 m². Met een bewoonbare oppervlakte van 306 m² geniet je hier van zeer veel woonruimte en renovatiepotentieel!
Indeling:
GELIJKVLOERS - ruime inkomhal met mooie houten trap naar de bovenverdieping, leefruimte bestaande uit zitplaats en eetplaats, keuken en een veranda met zicht op de tuin.
BOVENVERDIEPING: 3 slaapkamers en badkamer. Tenslotte is er een geïsoleerde ZOLDER verdieping. Naast de woning bevinden zich nog 2 bijgebouwen die polyvalent kunnen ingevuld worden of mee geïntegreerd in de woonruimte.
De BUITENOMGEVING omvat een private oprit naar de ruime carport, de gezellige en volgroeide tuin met voldoende privacy en ruimte om te genieten van de buitenomgeving.
Deze kloeke woning biedt u een mooi potentieel tot renovatie, met een grote bewoonbare oppervlakte en bijgebouwen kan deze woning omgetoverd worden tot de perfecte gezinswoning!
Algemeen
| Adres: | Eernegemsestraat 85 Zedelgem |
| Vraagprijs: | € 315.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 950 m² |
| Bewoonbare opp.: | 306 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1964 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Bijkeuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Praktijkruimte: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage Types: | Vrijstaand hout, Carport |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Beglazing: | Enkel, Gedeeltelijk dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas, Elektrische boiler |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 718 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 950 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250708-0003643191-REs-1 |
| EPC Index: | 508,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | F |
| EPC Geldig tot: | 8/07/2035 |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |